Składanie zamówienia

Składanie zamówienia

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.


Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00 w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego. Do zamówienia doliczane są koszty przesyłki zakupionego towaru.

Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail - do potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu poprzez e-mail.

Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.

 

Zamówienia są przyjmowane przez stronę: www.swiat-zabawek24.pl
Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się:

W przypadku zamówień płatnych przelewem - po zaksięgowaniu na rachunku wpłaty.

W przypadku zamówień płatnych za pobraniem - w chwili potwierdzenia zamówienia przez klienta.

Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia, jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia i jego akceptacja przez Klienta.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, tzn. w których brakuje numeru telefonu lub adresu e-mail. Są one niezbędne do potwierdzenia zamówienia.

Zamówienia można składać przez całą dobę.

 

Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT. Dowód zakupu wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie lub e-mailem. Klient może anulować zamówienia w dowolnym momencie.

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca od chwili złożenia przez klienta zamówienia i nie ulega zmianie nawet w przypadku wzrostu/spadku cen produktu w serwisie.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.