fb

Sprzedaż Hurtowa

Oferta dla szkół, żłobków i przedszkoli
Kurier48 pocztex 10 przedpłata 13 pobranie
Przesyłki kurierskie DPD 14 przedpłata 19 pobranie
Logo Płatności PayU
Świat-zabawek24 także na Allegro


Zabezpieczamy twoje dane przy użyciu certyfikatu SSL

PANINI ALBUM NA KARTY BRAZYLIA MUNDIAL NOWOŚĆ

  • Kod: 2014 PAN 5968
  • W magazynie: 4 szt.
  • Dostępność: WYSYŁKA W 24H
  • Producent: PANINI
  • Cena: 23,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Opis produktu

PANINI ALBUM NA KARTY BRAZYLIA MUNDIAL NOWOŚĆ 2014 PAN 5968


Tegoroczny turniej zapowiada się na największe wydarzenie w historii Word Cup, którego fani nie mogą się już doczekać! Kolekcja wydana przez Panini  FIFA World Cup 2014 Adrenalyn XL™ będzie jedyną oficjalną licencjonowaną kolekcją kart do gry dla tego wydarzenia w Brazylii.  W kolekcji kart do gry znajdziesz niesamowite wizerunki wszystkich największych talentów turnieju a także limitowaną edycję kart, której nie możesz przegapić. Kolekcja Adrenalyn XL™ zawiera: klaser kolekcjonera, planszę do gry, pudełko kolekcjonera do przechowywania kart oraz karty podstawowe i specjalne.

416 kart do zebrania! Największe gwiazdy i wszystkie 32 drużyny biorące udział w FIFA World Cup 2014

Z ekscytującymi nowościami:

UTILITY PLAYER (WSZECHSTRONNY ZAWODNIK), piłkarz, który ma szeroki wachlarz umiejętności, pozwalających mu na grę na różnych pozycjach na boisku.
ONE TO WATCH, gracze, których warto mieć na oku, gdyż w przyszłych turniejach mogą się przeobrazić z wschodzących gwiazd w doświadczonych graczy. DEFENSIVE ROCK, grupa najlepszych światowych obrońców. EXPERT - zawodnicy, którzy wystąpili w co najmniej dwóch ostatnich turniejach WORLD CUP i karty DOUBLE TROUBLE, które przedstawiają na tej samej karcie, 2 znakomitych graczy z najlepszych drużyn.

A to nie wszystko….. przenieś swą kolekcję do wirtualnego świata, aktywując na www.paniniadrenalyn.com, kod wydrukowany na tylnej stronie karty,.

Zarządzaj swym wirtualnym klaserem i ustaw ulubionych zawodników na boisku. Zmierz się w grze z innymi kolekcjonerami. Zaproś swoich przyjaciół i użyj swych kart do pokonania ich. Dostępna także poprzez App.

Zestaw zawiera album bez kart