WADER MIDDLE TRUCK - 4 MODELE

  • Dodaj recenzję:
  • 32001
  • Producent: Wader
  • Dostępność: WYSYŁKA W 24H  (15 szt.)
  • szt.
  • 45,00 zł

MIDDLE TRUCK - 4 modele - WADER.


Middle Truck 4 modele do wyboru:
- dźwig,
- betoniarka,
- śmieciarka,
- staż pożarna.
Auta charakteryzują się bardzo dobrą konstrukcją i dużą wytrzymałością.
Middle Truck - dźwig - ciężarówka z serii Middle Truck charakteryzujące się bardzo dobrą konstrukcją i dużą wytrzymałością. Auto posiada wysuwany dźwig na 54 cm w górę oraz możliwość obracania nim dookoła. Do dźwigu dołączony jest hak, który można podciągać i opuszczać. Dźwig jest bardzo kolorowy i wykonane z najwyższej jakości plastiku.
Middle Truck - betoniarka - ciężarówka z serii Middle Truck, charakteryzujący się bardzo dobrą konstrukcją i dużą wytrzymałością. Betoniarka wyposażona jest w wąż, z którego, po napełnieniu zbiorniczka, tryska woda oraz obrotową beczkę. Auto ma długość 38 cm. Jest bardzo kolorowe i wykonane z najwyższej jakości plastiku.
Middle Truck - straż pożarna - ciężarówka z serii Middle Truck, charakteryzujące się bardzo dobrą konstrukcją i dużą wytrzymałością. Straż posiada wysuwaną drabinę na 75 cm oraz wąż, z którego, po napełnieniu zbiorniczka, tryska woda. Jest bardzo kolorowa i wykonana z najwyższej jakości plastiku.
Middle Truck - śmieciarka - ciężarówka z serii Middle Truck, charakteryzujący się bardzo dobrą konstrukcją i dużą wytrzymałością. Śmieciarka wyposażona jest w kontener na śmieci, ruchomy podnośnik umożliwiający opróżnianie kontenera oraz otwieraną tylną klapę. Auto ma długość 42 cm. Jest bardzo kolorowe i wykonane z najwyższej jakości plastiku.

W zamówieniu proszę podać jakie chcą Państwo auto.
Kolorystyka może ulec nieznacznym zmianom


WIEK  3 +